Spotkanie Gołanieckiej Grupy Zakupowej

11 lutego 2020 roku w Urzędzie Miasta i Gminy w Gołańczy odbyło się spotkanie członków Gołanieckiej Grupy Zakupowej dotyczącej zakupu energii elektrycznej.

W imieniu Lidera Gołanieckiej Grupy Zakupowej – Miasta i Gminy Gołańcz zebranych powitał burmistrz – Mieczysław Durski, który podsumował działalność grupy w okresie jej działalności tj. od 2014 roku. A jest się czym chwalić, bo oszczędności grupy są niebagatelne i wyniosły od 2014 roku ponad 39 milionów złotych. Miasto i Gmina Gołańcz oszczędziło w tym okresie 2 171 864,13 zł miliony złotych. Grupa zakupowa zrzesza 29 podmiotów złożonych z jednostek samorządu terytorialnego z terenu województwa wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Ideą powstania grupy jest wspólne wystąpienie wszystkich jej członków w procesie udzielenia zamówienia publicznego.

Tematem przewodnim dzisiejszego spotkania było omówienie aktualnej sytuacji na rynku energii oraz przegotowanie do wszczęcia nowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego związanego z zakupem energii w 2021 roku.

 

Opublikowano: 11-02-2020

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 502