Spotkanie robocze dotyczące pracowania planu działania nowo powstałego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, Ich Rodzin i Opiekunów CICHE MARZENIA z siedzibą w Gołańczy

W dniu 7 lutego 2020 roku w Centrum Wspomagania Rodziny w Gołańczy odbyło się spotkanie robocze dotyczące opracowania planu działania nowo powstałego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, Ich Rodzin i Opiekunów CICHE MARZENIA z siedzibą w Gołańczy.

W spotkaniu, oprócz Pań z zarządu stowarzyszenia, udział wzięli Pani Joanna Szyperska – prezes zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia Iskra Nadziei z Damasławka oraz Pani Magdalena Kubisiak – przedstawiciel Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu. 

Spotkanie okazało się bardzo owocne, gdyż opracowano plan działania stowarzyszenia na bieżący rok, dopracowano dokumentację wymaganą w działalności stowarzyszenia oraz omówiono sprawy związane z finansowaniem działań stowarzyszenia.

Zapraszamy osoby zainteresowane członkostwem w Naszym stowarzyszeniu do kontaktu z Panem Michałem Gorlaszka – kierownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołańczy, który udzieli wszelkich informacji i szczegółów dotyczących stowarzyszenia.

Serdecznie zapraszamy!!!

Opublikowano: 07-02-2020

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 306