KORONAWIRUS - KOMUNIKAT

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Gołańcz,

W trosce o bezpieczeństwo burmistrz Mieczysław Durski podjął decyzję w sprawie organizacji pracy urzędu miasta i gminy oraz jednostek organizacyjnych od dnia 16 marca aż do odwołania.


Urząd miasta i gminy
Od poniedziałku, 16 marca do Urzędu miasta i gminy będzie można wejść tylko wejściem głównym do pierwszego korytarza. Dostęp do poszczególnych biur nie będzie możliwy. Wszelkie dokumenty i wnioski będzie można pozostawić w ustawionej skrzynce. Prosimy o ograniczenie do minimum wizyt w urzędzie. W przypadku jednak, gdy będzie to niemożliwe, interesanci będą przyjmowani w Biurze Obsługi Interesanta. Kasa Urzędu będzie nieczynna.
Wszelkie informacje będą udzielane telefonicznie lub drogą mailową. Telefon główny do urzędu: 67 2615 911, mail: miastoigmina@golancz.pl

Urząd Stanu Cywilnego:

USC będzie przyjmować interesantów wyłącznie w sprawie rejestracji zgonów. Pozostałe sprawy prosimy załatwiać wyłącznie drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej:
Kasa zakładu będzie nieczynna, wszelkie sprawy prosimy załatwiać drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej:
Prosimy o ograniczenie wizyt interesantów w ośrodku do minimum. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Gołaniecki Ośródkę Kultury oraz Biblioteka -
są nieczynne dla mieszkańców i czytelników.


Dziękujemy za zrozumienie.
Pozostańmy w domach, jeśli jest to możliwe. Razem przetrwajmy ten trudny dla nas okres.

Opublikowano: 14-03-2020

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 301