Spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

10 października w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Gołańcz odbyło się uroczyste spotkanie z dyrektorami i nauczycielami szkół z terenu Miasta i Gminy Gołańcz.
Zaproszeni przez Burmistrza Miasta i Gminy Mieczysława Durskiego oraz Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Gołańcz Józefa Ryłko w spotkaniu uczestniczyli: Emilia Należyta – dyrektor Przedszkola Publicznego w Gołańczy, Bernadeta Wełnicka – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Norberta Przybylskiego w Smogulcu, Agnieszka Przybysz – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Panigrodzu, Roman Bobrowski - dyrektor Szkoły Podstawowej im. ppłk. Włodzimierza Kowalskiego w Gołańczy, Magdalena Brząkała – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Marakowie, Bogna Olejniczak i Beata Kawalerczyk Wicedyrektorzy Szkoły Podstawowej im. ppłk. Włodzimierza Kowalskiego w Gołańczy, Jadwiga Preuss nauczyciel dyplomowany szkoły w Morakowie, Sylwia Hermaszewska nauczyciel kontraktowy szkoły w Smogulcu, Aleksandra Zmudzińska nauczyciel dyplomowany szkoły w Panigrodzu, Agnieszka Szymańska - nauczyciel mianowany PP w Gołańczy oraz Andrzej Bielecki – doradca metodyczny.

Burmistrz z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej złożył wszystkim dyrektorom, nauczycielom i pracownikom oświaty serdeczne życzenia.

Opublikowano: 12-10-2017

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1593