Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze

Tradycyjnie 3 maja na stadionie miejskim w Gołańczy odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze. W zawodach uczestniczyło 10 drużyn seniorskich, i po jednej drużynie w kategorii juniorów młodszych z Chojny, juniorów z Oleszna i Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Morakowa. Zawody obserwowali m. in. Starosta Powiatu Wągrowieckiego - Tomasz Kranc, Burmistrz Miasta i Gminy Gołańcz - Mieczysław Durski, Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Józef Ryłko wraz z radnymi, Komendant Komendy Powiatowej PSP w Wągrowcu - Zbigniew Dziwulski, Prezes Oddziału Powiatowego zOSP RP w Wągrowcu - Andrzej Kuraszkiewicz. Zawody prowadził Komendant Oddziału Miejsko - Gminnego ZOSP RP w Gołańcz - Andrzej Woźnicki. Zawody odbyły się w sztafecie i ćwiczeniu bojowym. Po podliczeniu czasów seniorów klasyfikacja przedstawia się następująco:

I - OSP Panigródz, II - OSP Lęgniszewo, III - OSP Gołańcz. Kolejne miejsca zajęły drużyny: Krzyżanek, Rybowa, Oleszna, Chojny, Czerlina, Morakowa i Czeszewa. Juniorzy młodsi z Chojny, juniorzy z Oleszna i MDP z Morakowa zajęły I miejsca w swoich kategoriach wiekowych. 

ISKIERKI - OSP Chojna juniorzy młodsi.

Martyna Frieske, Kacper Frieske, Wiktoria Frieske, Hania Frieske, Piotr Frieske, Jakub Frieske, Kamil Grzybowski, Jasiu Majchrzak, Jacek Chudzik, Aneta Chudziak, Lena Kuczaba, Szymon Miller, Dawid Lisiecki, Zuzanna Miller, Alicja Sobańska, Kacper Strychalski, Maksymilian Marczyński, Jakub Grzybowski,

OGNIKI- OSP Oleszno juniorzy.

Julia Leszczyńska, Kaja Leszczyńska, Nikodem Leszczyński,  Franciszek Leszczyński, Gabriela Dembska, Wiktoria Buksakowska, Martyna Wachowiak,  Maciej Wachowiak.

Z okazji przypadającego 4 maja dnia świętego Floriana patrona wszystkich strażaków Burmistrz Miasta i Gminy Gołańcz Mieczysław Durski wraz z Przewodniczącym Rady Miasta i Gminy Gołańcz Józefem Ryłko składają wszystkim strażakom podziękowania za gotowość niesienia pomocy wszystkim potrzebującym i bezinteresowną pomoc niesioną w stanach zagrożenia życia i mienia. 

Opublikowano: 04-05-2017

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1655