Mieszkańcy Miasta i Gminy Gołańcz

Stoimy przed historyczną chwilą podłączenia gazu do naszego miasta i gminy. 

Obecnie gaz znajduje się na rogatkach Gołańczy. Przygotowany jest także plan zagospodarowania przestrzennego, na bazie którego została opracowana dokumentacja, która umożliwi podłączenie gazu do firm, szkół, indywidualnych odbiorców. Wnioski mogą także składać mieszkańcy Buszewa, Grabowa i Tomczyc, gdyż wzdłuż drogi wojewódzkiej od Margonina do rogatek Gołańczy położony jest już gazociąg. 

Dlatego Burmistrz M. Durski zwraca się z prośbą o poważne podejście do tematu gazyfikacji naszego miasta i gminy. Można jeszcze pobierać wnioski, które są warunkiem przystąpienia do rozpoczęcia budowy przyłącza gazu do posesji. Jest także możliwość skorzystania z porad konsultanta. Należy kontaktować się bezpośrednio z firmą gazyfikującą pod adresem: Wielkopolska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o., ul. Grobla 15, 61-859 Poznań (nr tel. 061 85 45 100). 

Więcej informacji na stronie www.wsgaz.pl w zakładce przyłączenia odbiorców.

Wnioski można pobierać w Biurze Obsługi Interesanta lub klikając w link:

i składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy w Gołańczy lub bezpośrednio odsyłać do firmy gazyfikującej Zakład Gazowniczy w Poznaniu, ul. Grobla 15, 61-859 Poznań, tel. 61 85 45 100, fax 61 85 45 519, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.wsgaz.pl

b_420_293_16777215_00_images_golancz_mapa-gaz.jpg


Kredyty preferencyjne BOŚ na realizację modernizacji systemów grzewczych

W załączniku rzedstawiamy Państwu informację Banku Ochrony Środowiska w sprawie możliwości uzyskania kredytu preferencyjnego na modernizacje systemów grzewczych w celu ograniczenia emisji zanieczyszczeń do powietrza.

Oferta BOŚ Oddział w Poznaniu

bip g

system sms

wielkopolska innowacyjna

belka2

belka2